Przejdź do treści

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

21:00 - 11.05.2024 - Courtyard - 30 zł pre-sale / 40 zł - more

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

21:00 - 11.05.2024 - 30 zł pre-sale / 40 zł - more
Buy ticket

Marleyki is an annual celebration of reggae music, and a musical tribute to Robert Nesta Marley.

The "Marleyki" dance party is an annual musical tribute by members of Love Sen-c Music Sound System to one of the greatest legends of Reggae culture and music, Robert Nesta Marley. Performing this year – on the microphone Mr. Reggaenerator (member of the band Vavamuffin), and behind the turntables DJ Krzaku (Zjednoczenie Sound System). Also performing on the evening are members of LSM Sound System DJ OK, Silver Dread, King Stress, Junior Stress and Rasta Sepomatik. Bass sounds including raggamuffin, drum'n'bass, afrobeats, roots-reggae and dancehall.

  • Zdjęcie z imprezy tanecznej. Na pierwszym planie gramofony i system nagłośnienia, przy których stoi DJ ubrany w żółtą koszulkę i czapeczkę z daszkiem. Uśmiecha się szeroko i unosi lewą rękę z palcami w geście Victoria. Obok niego stoi mężczyzna ubrany na czarno, śpiewa do mikrofonu. Za nimi tłum bawiących się, tańczących ludzi.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarny t-shirt z białym napisem litery OBS. Wyciąga rękę w geście pistoletu. Drugą ręką ściska metalowy naszyjniki. Mężczyzna ma krótką siwą brodę. Ma okulary przeciwsłoneczne o białych oprawkach. Na głowie ma czapeczkę z daszkiem. Apteczka jest w biało-czarną kratę. Tło jest jasne – betonowa podłoga i jasna ściana.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarną koszulę w kwiaty, na wierzchu czerwoną bluzę z białymi napisami w języku angielskim. Mężczyzna ma brodę i nosi okulary. Na głowie ma ciemnozieloną czapeczkę typu wędkarskiego. Pomiędzy lewym uchem a lewym ramieniem przytrzymuje duże słuchawki nauszne. W tle niewyraźna ściana budynku i zielone rośliny.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarny t-shirt z różowym napisem w języku angielskim „Joint Venture Sound System”. Jedną ręką wyciąga do przodu w geście pozdrowienia, ma na niej masywny sportowy zegarek. Mężczyzna ma krótką siwą brodę i okulary w czarnych oprawkach. Na głowie ma czarną czapeczkę z daszkiem. Tło rozmazane, kolorowe, żółte i fioletowe światła.

Ceny biletów

30 zł pre-sale / 40 zł

Cultural Center Ticket office

Open Monday to Friday from 12:00 a.m. to 6:00 p.m.

phone: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209

On other days, e-mail contact:
kasa@ck.lublin.pl

Miejsce

Courtyard

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

11-05-2024 - 30 zł pre-sale / 40 zł - more

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.com
 

FreshMail.com