Przejdź do treści

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

21:00 - 11.05.2024 - Wirydarz - 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu imprezy - więcej

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

21:00 - 11.05.2024 - 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu imprezy - więcej
Kup bilet

Marleyki to coroczne święto muzyki reggae i muzyczny hołd dla Roberta Nesty Marleya.

Impreza taneczna „Marleyki” to coroczny muzyczny hołd dla jednej z największych Legend kultury i muzyki Reggae, Roberta Nesty Marleya składany przez członków Love Sen-c Music Sound System. W tym roku do Lublina zawitają – na mikrofonie Mr. Reggaenerator (członek zespołu Vavamuffin), a za gramofonami dj Krzaku (Zjednoczenie Sound System). Na scenie tego wieczoru pojawią się także członkowie LSM Sound System: DJ OK, Silver Dread, King Stress, Junior Stress oraz Rasta Sepomatik. Z głośników wybrzmią bassowe dźwięki: raggamuffin, drum’n’bass, afrobeats, roots-reggae i dancehall.

  • Zdjęcie z imprezy tanecznej. Na pierwszym planie gramofony i system nagłośnienia, przy których stoi DJ ubrany w żółtą koszulkę i czapeczkę z daszkiem. Uśmiecha się szeroko i unosi lewą rękę z palcami w geście Victoria. Obok niego stoi mężczyzna ubrany na czarno, śpiewa do mikrofonu. Za nimi tłum bawiących się, tańczących ludzi.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarny t-shirt z białym napisem litery OBS. Wyciąga rękę w geście pistoletu. Drugą ręką ściska metalowy naszyjniki. Mężczyzna ma krótką siwą brodę. Ma okulary przeciwsłoneczne o białych oprawkach. Na głowie ma czapeczkę z daszkiem. Apteczka jest w biało-czarną kratę. Tło jest jasne – betonowa podłoga i jasna ściana.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarną koszulę w kwiaty, na wierzchu czerwoną bluzę z białymi napisami w języku angielskim. Mężczyzna ma brodę i nosi okulary. Na głowie ma ciemnozieloną czapeczkę typu wędkarskiego. Pomiędzy lewym uchem a lewym ramieniem przytrzymuje duże słuchawki nauszne. W tle niewyraźna ściana budynku i zielone rośliny.
  • Zdjęcie mężczyzny. Ubrany jest w czarny t-shirt z różowym napisem w języku angielskim „Joint Venture Sound System”. Jedną ręką wyciąga do przodu w geście pozdrowienia, ma na niej masywny sportowy zegarek. Mężczyzna ma krótką siwą brodę i okulary w czarnych oprawkach. Na głowie ma czarną czapeczkę z daszkiem. Tło rozmazane, kolorowe, żółte i fioletowe światła.

Ceny biletów

30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu imprezy

Kasa Centrum Kultury

Aktualne godziny pracy kasy znajdują się w zakładce Kontakt.

tel: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209

Kontakt mailowy:
kasa@ck.lublin.pl

Bilety dostępne także online

Miejsce

Wirydarz

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Zobacz wskazówki dojazdu

Kontakt

Joanna Kolstrung

e-mail: j.kolstrung@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 15

Marleyki: Mr. Regenerator (Vavamuffin) / DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) / Love Sen-C Music

11-05-2024 - 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu imprezy - więcej

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl