Festiwal Bliski Wschód

Andriej Chadanowicz / o. Tomasz Dostatni: Dzieci Hioba [PL / UA / BY] [ZMIANA]

19:00 - 21.06.2022 - Sala Kinowa Centrum Spotkania Kultur - wstęp wolny - więcej
Festiwal Bliski Wschód

19:00 - 21.06.2022 - wstęp wolny - więcej

Z przykrością informujemy, że Chór Wolny, zapowiedziany jako jeden z wykonawców podczas koncertu, nie pojawi się w Polsce z przyczyn niezależnych od organizatora.
Koncert został przeniesiony do Sali Kinowej Centrum Spotkania Kultur (data i godzina pozostają bez zmian). Udział w koncercie nie będzie biletowany. Kasa CSK dokona zwrotu kosztów za zakupione wcześniej bilety. Za niedogodności przepraszamy.

Najważniejsze głosy białoruskiej opozycji w niezwykłym koncercie solidarności z Ukrainą. Julia Cimafiejewa i Andriej Chadanowicz – artyści, dysydenci, wygnańcy – po raz pierwszy razem na scenie w Centrum Spotkania Kultur. Wspólnie z gospodarzem – ojcem Tomaszem Dostatnim poprowadzą nas ścieżkami Dzieci Hioba. Koncert przebłagalny, koncert protest, koncert ofiara, koncert modlitwa.

Andriej Chadanowicz – wybitny białoruski poeta, tłumacz i bard. „Mury” Jacka Kaczmarskiego w tłumaczeniu Chadanowicza były jedną z głównych pieśni białoruskich protestów w 2020 roku. Od 2021 roku mieszka poza Białorusią.

Sala Kinowa Centrum Spotkania Kultur

neTTheatre