Otwieramy Centrum Kultury!

Depeche Mode: Spirits in the Forest — projekcja zapisu koncertów

20:30 – 2020-06-26 – Wirydarz – wstęp wolny

Niepowtarzalna okazja dla fanów muzyki i grupy Depeche Mode! Przedpremierowo wyświetlimy zapisy dwóch berlińskich koncertów zespołu z trasy „Global Spirit”.

Po wielkim sukcesie kinowym, jakim okazał się film „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprasza fanów na kolejne spotkanie ze swoją twórczością. W Wirydarzu Centrum Kultury wyświetlone zostaną zapisy dwóch berlińskich koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości. Projekcja jest związana ze światową premierą czteropłytowego wydawnictwa zespołu „SPiRiTS in the Forest”.

Ta specjalna edycja zawiera 4 płyty (dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową). Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem.Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest ustanowiło „nowy, złoty standard” w kategorii filmów koncertowych – tak o produkcji można było przeczytać w magazynie Forbes. Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz – miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób.

Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
http://ck.lublin.pl/wp-content/uploads/2020/07/oświadczenie-uczestnik-wydarzenia.pdf

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
http://ck.lublin.pl/wp-content/uploads/2020/07/Klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-uczesnika-wydarzenia.pdf
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Kino w Wirydarzu

Zapraszamy na dwa filmowe wieczory w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie!

Dobrze, że jesteście

Po trzech miesiącach nareszcie będziemy mogli spotkać się na żywo. Już 12 czerwca otwieramy dla Was Centrum Kultury w Lublinie!

Pierwszy koncert w Wirydarzu – NeoKlez!

„Energetyzująca i bezkompromisowa grupa NeoKlez" - takimi słowami najczęściej zaczynają się zapowiedzi ich koncertów. Prezentują własne, łobuzerskie i energetyczne spojrzenie na muzykę, a ich kompozycje charakteryzuje nieregularne metrum, przesunięcia rytmiczne oraz łączenie tradycyjnego brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej.

Śniadanie na fortepianie – śniadanie z muzyką na żywo

Zapraszamy na wyjątkowe spędzenie niedzieli z muzyką na żywo.
Depeche Mode: Spirits in the Forest — projekcja zapisu koncertów
20:30 wstęp wolny FilmMuzyka

FreshMail.pl