Dzień Familijny w Rezerwacie Dzikich Dzieci

10:00 – 2018-07-22 – Rezerwat Dzikich Dzieci, ul. Dolna Panny Marii 8 – wstęp wolny

Do ścisłego Rezerwatu dzieci będą mogły wprowadzić Rodzica/ Opiekuna, z poszanowaniem zasad Pajdokracji.

Idea Rezerwatu czerpie z definicji zabawy jako swobodnych działań dzieci. Dorośli zakładają Rezerwat, ale to dzieci go kształtują – zgodnie z zasadami Pajdokracji. O tym w co i na jakich zasadach bawią się dzieci w Rezerwacie, decydują one same. Rezerwatowy zespół zadba, aby dzieciakom niczego nie zabrakło, a grupa Playworkerów będzie czuwała nad tym, żeby w zabawie nikt nie przeszkadzał. Dzieci będą mogły swobodnie budować własną rzeczywistość, świetnie się przy tym bawiąc.

Rezerwat składa się ze strefy ścisłej (dla dzieci w wieku 7-15 lat) oraz strefy buforowej (dzieci poniżej 7 roku życia z opiekunami). Uczestnictwo dzieci powyżej 7 roku życia. W ścisłym Rezerwacie wymaga zapoznania się z Regulaminem i wypełnienia przez rodzica/opiekuna karty zgłoszenia dziecka. Strefa buforowa jest ogólnodostępna dla rodziców/opiekunów z młodszymi dziećmi, na które czeka błotna kuchnia i ścieżka sensoryczna! Przed nami wiele dni świetnej zabawy – Rezerwat Dzikich Dzieci będzie dostępny aż do 28 października.

Rezerwat Dzikich Dzieci – czytaj więcej

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuczka
e-mail: sztuczka@ck.lublin.pl
tel. 81 466 61 47
Przypominamy także o zakazie korzystania z telefonów komórkowych na terenie ścisłego Rezerwatu

Zobacz również

Wolne Miasto Dzieci

Warsztaty w ramach programu nawiązują do obchodów stuletniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

Drogi Wolności

"Drogi Wolności" to cykl koncertów dzielnicowych przybliżających mieszkańcom Lublina rolę naszego miasta w procesach wolnościowych Polski, ze szczególnym podkreśleniem roli Lubelskiego Lipca ’80.
Dzień Familijny w Rezerwacie Dzikich Dzieci
10:00 wstęp wolny Dla Dzieci

FreshMail.pl