25. MSTT: Arno Schuitemaker

25. MSTT: Arno Schuitemaker

21:00 - 11.11.2021 - 15/25 zł - więcej
Kup bilet

Arno Schuitemaker stworzył spektakl „If You Could See Me Now”, aby zastanowić się nad tym, w jaki sposób radzić sobie z sytuacjami, które przybierają zupełnie inny obrót.

Jak możemy dokonać reorganizacji naszej uwagi? Od ekstazy do zamieszania, od skrupulatnego budowania do rozpadania się na kawałki, „If You Could See Me Now” bawi się oczekiwaniami i definiuje je na nowo. Przechodząc przez to, co niepokojące, zarówno wykonawcy, jak i publiczność dochodzą do czegoś otwartego i nieograniczonego: do wyzwolenia.

W 2019 roku spektakl „The Way You Sound Tonight” został uhonorowany nagrodą dla najbardziej imponującej produkcji tanecznej w Holandii. Krytycy wymienili zarówno „The Way You Sound Tonight”, jak i „I will wait for you” jako najlepsze spektakle sezonu w „Theatermaker”. W swoim roczniku 2017, magazyn Tanz zaliczył Arno Schuitemakera do najbardziej obiecujących artystów, a Dance Europe wymieniło go jako „jednego z czołowych twórców tańca w Holandii”. Jest także laureatem Dioraphte Encouragement Award oraz 2. nagrody jury na [re]connaissance.

koncepcja / kreacja: Arno Schuitemaker; tancerze: Ivan Ugrin, Stein Fluijt, Mark Christoph Klee; dramaturgia: Guy Cools; kompozycja muzyczna: Wim Selles; projekt oświetlenia: Vinny Jones; kostiumy: Inge de Lange; technologia: Vincent Beune

15/25 zł

UWAGA: W jednej ze scen spektaklu wykorzystano efekt flash (stroboskopopodobny)

Sala Widowiskowa