Mobilna Galeria Fotografii

12:30 - 15.02.2020 - plac przed Centrum Kultury - wstęp wolny - więcej
Mobilna Galeria Fotografii

12:30 - 15.02.2020 - wstęp wolny - więcej

Mobilna Galeria Fotografii zaprasza na otwarcie wystawy zdjęć autorstwa Pawła Bajewa.

Portrety autorstwa Pawła Bajewa to dużo więcej niż wizerunki fotografowanych osób. To niesamowity świat do którego zaprasza nas artysta. Przenosi do krainy, w której nie ma żadnych ograniczeń. W portretach Bajewa ujrzymy nie tylko barwnych bohaterów naszej szarej rzeczywistości, ale także jego samego, odbijającego swe niepowtarzalne piętno w każdym obrazie. Zachęcam do uważnego wchodzenia w ten świat. Kto wie czy nie znajdziemy tam samych siebie.

Maks Skrzeczkowski

Realizacja wystawy „Portrety”- Idea Studio (Partner Mobilnej Galerii Fotografii)

Mobilna Galeria Fotografii to projekt Akademii Odkryć Fotograficznych działającej w Centrum Kultury w Lublinie, w Pracowni Promocji Dziedzictwa Kulturowego. Misją Galerii jest propagowanie dobrej fotografii, która rozwija naszą wrażliwość i wiedzę o świecie. Projekt jest częścią działań Akademii, mających na celu powszechną edukację w dziedzinie tworzenia i percepcji obrazu fotograficznego, który jest obecnie jedną z najważniejszych form przekazu informacji. Celem Galerii jest stworzenie otwartej i przyjaznej przestrzeni kontaktu, pomiędzy osobami i instytucjami zainteresowanymi fotografią. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Ekspozycje wystaw prezentowanych w Mobilnej Galerii Fotografii pojawią się wszędzie tam, gdzie znajdą się partnerzy do współpracy.

plac przed Centrum Kultury

Pracownia Promocji Dziedzictwa Kulturowego