Podróż do wnętrza obrazu – wystawa interaktywna + warsztaty

17:00 – 2018-02-06 – Oratorium – wstęp wolny / zapisy

Z okazji ferii Karuzela Sztuki przygotowała wystawę interaktywną dla dzieci z pokazem wideo, której towarzyszą wyjątkowe warsztaty.

Zapraszamy w podróż do świata sztuki pełnego obrazów, w których będzie można się zanurzyć i przeżywać je zupełnie inaczej niż w muzeach. Będą to dzieła sztuki dawnej i współczesnej, znane i mniej znane, które ożyją na ścianach oratorium. Każdy będzie mógł stać się ich bohaterem, wejść w tajemnicze przestrzenie, spotkać różne postaci dopisując własny fragment opowieści. Wizualna opowieść wpisana w architekturę Centrum Kultury pokaże dzieła malarskie w nowym świetle jako punkt wyjścia dla dziecięcej kreacji.

W wystawie biorą udział artyści Stowarzyszenia Artystycznego „Otwarta Pracownia” w Lublinie: Tomasz Bielak, Seweryn Chwała, Emrah Gökdemir, Paweł Korbus, Magdalena Łata, Kamil Stańczak, Sławomir Toman i artyści zaprzyjaźnieni: Oliwia Beszczyńska, Kamila Czosnyk, Zofia Kiciński. Ważną częścią ekspozycji stanowi multimedialny mapping przygotowany specjalnie na wystawę przez Barta Wolniewicza.

prowadzenie warsztatów: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska

Ceny biletów
wstęp wolny / zapisy
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
e-mail: karuzela.sztuki@op.pl
wystawa czynna:
wtorki, czwartki, piątki 17:00-19:00, weekendy 16:00-18:00
udział w warsztatach jest bezpłatny
Zapisy na warsztaty: kasa@ck.lublin.pl, 81 466 61 40

Zobacz również

Podróż do wnętrza obrazu – wystawa interaktywna + warsztaty
17:00 wstęp wolny / zapisy Dla DzieciWarsztaty

FreshMail.pl