19:00 - 18.07.2020 - Wirydarz - wstęp wolny - więcej

19:00 - 18.07.2020 - wstęp wolny - więcej

Poławiacze Pereł ponownie nurkują na scenę Wirydarza w Centrum Kultury w Lublinie! Na żywo – z Waszym udziałem i do Waszych sugestii.

W programie znajdą się historie improwizowane od marca do lipca. Opowieści o planach wakacyjnych i prywatnych lotach w kosmos. Kłótnie rodzinno-sąsiedzkie w czasach pandemii. Wszystko czego dusza zapragnie.

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

skład grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz 'Szampanek’ Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

Wirydarz

18-07-2020 - wstęp wolny - więcej