Scena Impro

Szkoła Teatralna – Dni Otwarte

18:00 – 2020-01-10 – Piwnice CK – 20 zł

Ponad 100 dni, w trakcie których zaprezentujemy ponad 100 wydarzeń teatralnych! Trwa Karnawał Teatralny Centrum Kultury w Lublinie. Szczegółowy program wydarzeń na styczeń znajdziecie TUTAJ.

Jak wygląda szkoła teatralna od środka? Jak chciałby ją zaprezentować prorektor wydziału aktorskiego? Kim jest Artysta i kto może nim zostać? Co to jest zielony spektakl, fuksówka, jawajka albo paldament? Jak wyglądają dni otwarte, kiedy to ich uczestnicy wpływają na ich przebieg i treść?

Improwizowany spektakl opowiadający o tym jak było, jest lub przynajmniej mogłoby wyglądać życie uczelni artystycznej. Zaglądamy na dni otwarte Improwizowanej Szkoły Teatralnej im. Merlin Strip. W programie liczne wykłady, spotkania, warsztaty, pokazy egzaminacyjne i dyplomowe. Niecodzienne historie zestresowanych studentów, szalonych wykładowców i zbłąkanych artystów.

Spektakle improwizowane Teatru Lukla są oparte na sugestiach publiczności. Doświadczenia życiowe widzów biorących udział w przedstawieniu oraz bogata przeszłość teatralna aktorów w połączeniu z „impro” to swoisty eksperyment, do którego chcemy zaprosić widzów. Spektakle improwizowane są każdorazowo wyzwaniem, „skokiem na głęboką wodę”. Nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się do końca wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, którzy następnie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów i widzów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Wszystko w niebanalnej aranżacji scenicznej i dramaturgicznej, z fantastyczną muzyką na żywo.

— scena impro — rozrywka — z udziałem publiczności — eksperyment — muzyka na żywo

obsada: Wioletta Tomica, Barbara Szarwiło, Piotr Bublewicz, Bogusław Byrski, Adam Organista; muzyka: Karlina Hordyjewicz; czas trwania: 90 min

Ceny biletów
20 zł
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00
oraz godzinę przed wydarzeniem biletowanym

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Karnawał Teatralny

Szkoła Teatralna – Dni Otwarte

FreshMail.pl