Małe Mrówkojady: rodzinne warsztaty filmowe

W ramach przeglądu Małe Mrówkojady 10. MFF Złote Mrówkojady zapraszamy widzów na warsztaty dla dzieci i rodziców, które odbędą się 20 listopada (niedziela) w godzinach 10.00-12.00 (dzieci 4+) oraz 12.00-14.00 (dzieci 6 +).

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego online

Działanie dzieli się na dwa etapy:

• seans filmowy (ok. 40 min) – specjalnie wybrane filmy odkryją przed najmłodszymi widzami nieznane światy i zapewnią im inteligentną rozrywkę.
  • warsztaty – związane z tematyką domu (dzieci w wieku 4-6 lat) i przyjaźni (dzieci od lat 6), poruszanemu w różnych aspektach przez każdy z filmów. Podczas zajęć do pracy z dziećmi wykorzystamy działania działania ruchowe i plastyczne (rysowanie, tworzenie figur z papieru.

prowadzenie: Justyna Czarnota – pedagog teatru, pasjonatka teatru dla dzieci i młodzieży. Od 2010 roku współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, gdzie m.in. koordynowała program Lato w teatrze. Członek Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.