Wyróżnienia dla pracowników Edukacji Kulturalnej

spiewajaca-polska

Jubileusze wydarzeń organizowanych przez Edukację Kulturalną Centrum Kultury stały się okazją do podkreślenia zasług ich twórców przez władze miasta miasta i województwa.

20 grudnia,  podczas Koncertu Jubileuszowego programu „Śpiewająca Polska” przedstawiciele władz miasta złożyli na ręce Dyrektora Centrum Kultury Aleksandra Szpechta,  Anny Krawczyk oraz Joanny Kolstrung dyplomy z podziękowaniem od Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka za „wsparcie udzielone dzieciom i młodzieży w rozwoju ich pasji i miłości do śpiewu i muzyki oraz wkład w rozwój lubelskiej chóralistyki szkolnej i organizacji licznych koncertów na najwyższym poziomie artystycznym”.

12 grudnia, podczas Koncertu Laureatów 20 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego Halina Drozd (dyrektor Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego) wręczyła Annie Krawczyk Dyplom Uznania Marszałka Województwa z okazji Jubileuszu XX-lecia Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.