Warsztat/Wizualne

Warsztaty fotografii z Wacławem Wantuchem

Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza na kolejną odsłonę cyklu warsztatów z mistrzami współczesnej fotografii. Wykładowcą tej edycji będzie Wacław Wantuch – mistrz fotografii aktu.

Wacław Wantuch – artysta fotografik i pisarz, pracujący w Krakowie. Tworzy przede wszystkim akty kobiece. Niewątpliwie jest najbardziej znanym polskim fotografem uprawiającym ten gatunek fotografii. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Autor książki „Kamień wawelski?” (Castor, Kraków, 1992) i albumów fotograficznych. Wystawiał w kraju i za granicą. Znakiem rozpoznawczym jego aktów są zaskakujące ujęcia.

Zobacz program warsztatów

• Opłata za uczestnictwo w warsztatach wynosi 1000 zł/osobę; dla słuchaczy Akademii Odkryć Fotograficznych – 800 zł.
    Cena obejmuje: noclegi w pokojach gościnnych Centrum Kultury w Lublinie, wynagrodzenie modelek (podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali z dwiema modelkami), przekąski i napoje serwowane podczas przerw.
  • Opłaty za warsztaty należy wpłacać na konto Centrum Kultury w Lublinie:
    PEKAO SA 61 1240 1503 1111 0010 0136 6780
    tytułem: „Warsztaty fotograficzne z Wacławem Wantuchem”
  • Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: akademia.dysk@gmail.com do dnia 16 marca.
    W temacie wiadomości należy wpisać: „Warsztaty fotograficzne z Wacławem Wantuchem.”
    Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, adres i numer telefonu słuchacza.
    Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 10 osób. Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich.