Warsztaty taneczne GaGa

 

Lubelski Teatr Tańca zaprasza do udziału w warsztatach tanecznych, prowadzonych przez  Adi Weinberg-Prejna – certyfikowaną nauczycielkę GaGa.

GaGa jest językiem ruchowym opracowanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company. Język GaGa opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną, nieustannie zmieniającą się moc. GaGa wyodrębnia dwie ścieżki: GaGa/people to zajęcia otwarte dla każdego, w każdym wieku, bez konieczności posiadania jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia oraz GaGa/dancers dla profesjonalnych tancerzy.

Warsztaty skierowane są do osób w wieku od 16 lat, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Uprzednie doświadczenie, umiejętności lub trening taneczny nie są wymagane. Istnieje możliwość uczestnictwa w pojedynczym spotkaniu.

Adi Weinberg-Prejna – jest absolwentką Haifa Program for Professional Dancers, odbyła też staż w Vertigo Dance Company. Jako tancerka współczesna występowała na wielu festiwalach na całym świecie. Współpracowała z Fresco Dance Company, Operą Izraela oraz  wieloma choreografami, takimi jak Andrea Costanzo Martini, Nadar Rosano czy Efrat Rubin. Jest certyfikowanym nauczycielem GaGa oraz terapeutką Shiatsu, masażystką ajurwedyjską i istruktorką Pilates.

Warsztaty obejmują 4 spotkania w terminie 26-27.01.2018

HARMONOGRAM:

   • 26.01 (piątek), Sale Prób Centrum Kultury
    17:30-18:30 – GaGa / people
    18:45-20:00 – GaGa / dancers
   • 27.01 (sobota), Sale prób Centrum Kultury
    11:00-12:00 – GaGa / people
    12:15-13:30 – GaGa / dancers

    • Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: centrumruchu@ck.lublin.pl, decyduje kolejność zgłoszeń.
     Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać pod podany adres e-mail.

     Koszt uczestnictwa: 30 zł – pojedyncza lekcja, 25 zł – pojedyncza lekcja dla uczestników Centrum Ruchu.

    • Potwierdzeniem rezerwacji w grupie warsztatowej  będzie dokonanie opłaty w ciągu 48 godzin od otrzymania maila od organizatora z informacją o wolnym miejscu w grupie oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres centrumruchu@ck.lublin.pl. W przypadku braku wpłaty rezerwacja miejsca zostanie anulowana.
    • Wpłat prosimy dokonywać dopiero po potwierdzeniu informacji od organizatorów o wolnych miejscach w grupie na numer konta
     Bank PKO S.A. 61 1240 1503 1111 0010 0136 6780 z dopiskiem „Gaga”.

    • Adres odbiorcy: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin.

Zobacz również

FreshMail.pl