Dla Dzieci/Edukacja/Warsztaty

Zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Pies to spełnienie ludzkich marzeń o domowym wilku, który będzie zawsze przy nas i zostanie naszym najlepszym przyjacielem! Wyczuwa nasze nastroje, możemy liczyć na jego towarzystwo, jest gotowy ofiarować nam bezinteresowną miłość.

Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi, a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie, Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na psie święto! W dniach 7-26 maja w Centrum Kultury będzie trwała psia zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na ul. Metalurgicznej w Lublinie. Do odpowiednio oznakowanych pudeł na parterze Centrum Kultury zbieramy koce, pościel bez wypełnienia, jedzenie w puszkach i suchą karmę i zabawki. Zbiórka prowadzona jest w godzinach otwarcia Centrum Kultury w Lublinie.

Ponadto zapraszamy na wykład „O czym myśli pies”, połączony z warsztatami – czytaj więcej