Edukacja/Muzyka/Teatr

Koncert Laureatów 40. edycji Sceny Młodych

18 czerwca 2018 r. odbył się Jubileuszowy Koncert Laureatów 40. edycji Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego Scena Młodych.

Podczas koncertu dział Edukacji Kulturalnej Centrum Kultury w Lublinie – główny organizator tego przedsięwzięcia – został uhonorowany grawertonem od Prezydenta dr Krzysztofa Żuka. Wręczenia dokonał Dyrektor Wydziału Kultury Pan Michał Karapuda.

Z okazji jubileuszowej 40.edycji Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego Scena Młodych w uznaniu zasług dla Miasta Lublin w dziedzinie upowszechniania kultury z podziękowaniem za profesjonalizm i odpowiedzialność we wspieraniu i promocji młodych talentów oraz kształtowaniu świadomego i wrażliwego uczestnictwa życia kulturalnego.
Prezydent Miasta dr Krzysztof Żuk

Koordynatorka Sceny Młodych pani Małgorzata Kobus otrzymała nagrodę okolicznościową, a pozostali członkowie zespołu: Anna Krawczyk, Joanna Kolstrung i Michał Skorżyński zostali uhonorowani Dyplomami Pana Prezydenta Miasta Lublin.

Podczas Koncertu organizatorzy wydarzenia podziękowali zasłużonym instruktorom dyplomami i statuetkami okolicznościowymi.
Otrzymali je:

Agnieszka Bardzel – Zespół Szkół w Wojciechowie
Katarzyna Beda – Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
Beata Bojar – IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
Martyna Chodowska – XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. Majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie
Hubert Domański – Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach
Anna Dygas Kałuża – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Beata Góra – Liceum Ogólnokształcące im. im. Bohaterów im. Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
Katarzyna Grudzień – Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Grażyna Grymuza – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
Zbigniew Jonak – Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Katarzyna Jóźwik – II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie