Edukacja/Taniec/Warsztaty

Lato w mieście z Lubelskim Teatrem Tańca

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na początek lata z tańcem współczesnym.

Zapraszamy na warsztaty, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. W programie znalazły się zajęcia taneczne dla dzieci w różnym wieku, dorosłych oraz seniorów.

zobacz szczegółowy program warsztatów

Ponadto, w ramach przybliżenia fenomenu tańca współczesnego zapraszamy na spotkanie „Taniec współczesny na ekranie”. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną fragmenty zarejestrowanych spektakli tanecznych, które pokażą różnorodność propozycji ze świata tańca współczesnego. Podczas spotkania opowiemy również o działalności Lubelskiego Teatru Tańca.

Warsztaty odbędą się w terminie 2-6.07.2018.

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: centrumruchu@ck.localhost. Liczba miejsc jest ograniczona. W mailu prosimy o podanie zajęć, na które chcą się Państwo zapisać oraz danych kontaktowych. W razie niewystarczającej ilości zgłoszeń, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania zajęć.

Szczegółowe informacje oraz program warsztatów