22. MSTT: Ruszyła sprzedaż biletów na spektakle Ailey II i Alonzo King LINES Ballet

Przed nami 22. edycja Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca, która odbędzie się w dniach 16-25 listopada 2018. Podczas Festiwalu po raz kolejny będziemy mieli okazję zobaczyć spektakle z nurtu „large scale”.

Alonzo King LINES Ballet “Figures of speech”, fot. Quinn B. Wharton

Zapraszamy na prezentację spektakli Alonzo King LINES Ballet oraz Ailey II, na które ruszyła sprzedaż biletów. Tancerze obydwu kompanii wystąpią w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur.

AILEY II
Od ponad 40 lat Ailey II łączy ducha i energię najlepszych młodych tancerzy z USA z pasją i artystyczną wizją najbardziej obiecujących młodych choreografów.

Alonzo King LINES Ballet
Alonzo King LINES Ballet jest uwielbianą na całym świecie współczesną kompanią baletową, która od 1982 roku jest prowadzona zgodnie z unikatową wizją jej twórcy, Alonzo Kinga.

BILETY

Bilety i karnety do kupienia w kasie oraz online na stronie Centrum Kultury oraz Centrum Spotkania Kultur

Bilety Kategoria I – 70 zł
Bilety Kategoria II – 50 zł