Razem jest zawsze łatwiej: licytacja na rzecz niepełnosprawnych Zdobywców Marzeń

Centrum Kultury w Lublinie włączyło się w akcję na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia „Zdobywcy Marzeń”.

Stowarzyszenie „Zdobywcy Marzeń” to grupa nauczycieli, którym zależy nie tylko na tym, żeby dbać o wykształcenie dzieci z dysfunkcjami, ale też ułatwić im poznawanie świata i funkcjonowanie w nim bez względu na życiowe przeciwności. Stowarzyszenie działa przy SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie przy ulicy Hirszfelda 6 i obejmuje swoją działalnością podopiecznych, którzy uczą się w Ośrodku.

Od 1 marca trwa aukcja, podczas której chętni licytują wystawione przez darczyńców przedmioty. Celem licytacji jest zbiórka środków na wycieczkę dla podopiecznych Stowarzyszenia.  Centrum Kultury w Lublinie przyłączyło się do akcji i do puli fantów przekazało podwójne wejściówki na spektakle:

17.03, godz. 17:00 – Teatr Czytelni Dramatu: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
21.03, godz. 18:00 – Lubelski Teatr Tańca: Ostatnie Solo K.
22, 23.03, godz. 19:00 – Scena InVitro: Tata ma kota (albo poczytaj mi Tato)

Wycieczka dla naszych podopiecznych to nie tylko rozrywka, to również nauka i rozumienie otaczającego ich środowiska. Dzięki Ludziom Dobrej Woli, ich zrozumieniu, sercu, międzyludzkiej solidarności możemy sprostać każdej nawet najtrudniejszej przeszkodzie.

Licytacja odbywa się na fejsbukowym profilu Stowarzyszenia i potrwa do 13 marca do godz. 20:00.


Zobacz również

FreshMail.pl