Czerwcowe wydanie ZOOM’a już w Internecie

Ze względu na zawieszenie działalności instytucji kulturalnych wywołanych epidemią koronawirusa czerwcowy numer Lubelskiego Informatora Kulturalnego ZOOM jest dostępny tylko w wersji internetowej.
Polska powoli odchodzi od kolejnych obostrzeń, co – na szczęście – widać również w ZOOM-ie. Po raz pierwszy od dwóch miesięcy publikujemy część informacyjną, opisując, co będzie się działo w naszych lokalnych instytucjach kultury. Oczywiście, wciąż wiele z tych działań to wydarzenia internetowe. Musimy jeszcze zapomnieć o wielkich lub małych koncertach, o spektaklach czy wernisażach. Mam wrażenie, że bardziej łudzimy się, że jest lepiej, niż de facto jest. I chyba do tej sytuacji trzeba zacząć się przyzwyczajać, bowiem szybko się to nie zmieni.
– Miłosz Zieliński, redaktor naczelny ZOOMa

Wydanie internetowe (issu)