Dla Dzieci/Film/Muzyka/Spotkanie/Wizualne

Pierwszy koncert w Wirydarzu!

Po trzech miesiącach nareszcie będziemy mogli spotkać się na żywo. Już 12 czerwca otwieramy dla Was Centrum Kultury w Lublinie.

W Galerii Białej będziecie mogli zobaczyć wystawę „Przeżyte i przeszyte”, po której oprowadzą Was autorki – Anna i Irena Nawrot.
Wirydarz wypełni się muzyką i dobrym filmem. Zaprosimy Was na pierwszy plenerowy koncert w „odmrażającym się”, kulturalnym Lublinie. Na scenie pojawi się energetyzujący i bezkompromisowy skład grupy NeoKlez.
Zespół Konfrontacji Teatralnych przygotował przedpremierowy pokaz oczekiwanego filmu „Eastern”.

Zobacz szczegółowy program otwarcia

Powraca też „Śniadanie na fortepianie”, czyli poranny posiłek w plenerze z dobrą muzyką na żywo w tle. Pracownia Sztuczka zaprosi też na wystawę ilustracji do książek dla dzieci.
Otwiera się także księgarnia Dosłowna, gdzie możecie wziąć udział w akcji „Książka w ciemno”. W dniach 12-19 czerwca spodziewajcie się zniżki na cały asortyment księgarni.