Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia, które zawierały mnóstwo fantastycznych i kreatywnych propozycji – w ramach naboru otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń. W pierwszej kolejności wybraliśmy kilkanaście projektów do realizacji. Z autorami poszczególnych kontaktować się będą koordynatorzy Centralnego Placu Zabaw, Mostu Kultury, Wirydarza Centrum Kultury oraz Punktu Kultury.
Ze względu na dużą ilość ciekawych zgłoszeń pracujemy obecnie nad tym, aby stworzyć w najbliższym czasie jak najszersze pole do realizacji waszych wizji i koncepcji artystycznych.
Prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość przez najbliższe kilka dni. Pełną listę projektów przyjętych do realizacji ogłosimy w przyszłym tygodniu.