24. Jesienny Konkurs Recytatorski – trwają zgłoszenia

Pracownia Słowa Centrum Kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w 24. edycji Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Tegoroczny temat Jesiennego Konkursu Recytatorskiego Egzamin z życia odsyła nas do wartości, takich jak odwaga cywilna, szacunek i uważność na siebie nawzajem. Wobec zagrożeń i problemów z jakimi musimy się mierzyć na co dzień, istotne staje się pytanie o odpowiedzialność, nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale także w zetknięciu z przyrodą ożywioną i nieożywioną.

W tym roku konkurs odbędzie się w innej formie. Będzie to Wojewódzki Konkurs Najciekawszych Prezentacji Multimedialnych, z pominięciem wielostopniowych (szkolnych, gminnych, powiatowych) eliminacji.
Z powodu obostrzeń epidemiologicznych nie odbędzie się także koncert finałowy. Nagrody i wyróżnienia zostaną przesłane pocztą.

Zobacz protokół z 24. JKR

Regulamin konkursu

Dodatek do regulaminu 24. JKR: Konkurs Najciekawszych Prezentacji Multimedialnych

Karta zgłoszenia

Oświadczenie uczestnika

Nagrania oraz kartę zgłoszenia należy przesłać w terminie do 20 listopada 2020 r. za pomocą dysku Google, platformy WeTransfer na adres jkr.recytacja@gmail.com lub osobiście na płycie CD pod adres:

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie
ul. Dolna Panny Marii 3
20-010 Lublin


Zobacz również

FreshMail.pl