Zmiany w programie 25. Konfrontacji Teatralnych [odwołane „Biesy”]

3. Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że nie ponowimy sprzedaży biletów na spektakl „Biesy”. W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną, pomimo podjętych kroków, nie uda nam się zaprezentować planowanego w dniach 20 i 21 października wydarzenia.
Zakupione przez Państwa bilety online automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.
Za zmiany w programie serdecznie przepraszamy.

2. Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną – z przyczyn niezależnych od organizatora –  musimy odwołać pokazy spektaklu „Wszystko płynie” zaplanowane na niedzielę, 18.10 o godz. 17.00 i 20.00.
Zakupione przez Państwa bilety online automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konta bankowe.
Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.
Za zmiany w programie serdecznie przepraszamy.

1. Ze względu na wprowadzone obostrzenia „żółtej strefy” – zmniejszenie widowni do 25% – spektakl „Biesy” odbędzie się w obu terminach, jednak nie wszyscy, którzy kupili bilet, będą mogli go zobaczyć. Podjęliśmy decyzję o anulacji wszystkich zakupionych biletów i uruchomienie raz jeszcze sprzedaży biletów na obie prezentacje. W naszej ocenie to jedyne uczciwe rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Biesy” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.

Ponowna sprzedaż biletów, zgodna z aktualnymi wymogami sanitarnymi, rozpocznie się w poniedziałek 19.10 od godz. 12:00. Uruchomimy dla Państwa sprzedaż online oraz sprzedaż stacjonarną w kasie Centrum Kultury w Lublinie. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do ponownego zakupu biletu.

„Biesy” – 20 i 21 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / bilet: 40/50 zł

Za zmiany przepraszamy.
Do zobaczenia w Centrum Kultury.


Zobacz również

FreshMail.pl