66. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – zmiany w przebiegu konkursu

Ze względu na niewielką ilość uczestników Turniej Międzypowiatowy w Lublinie otrzymuje rangę Turnieju Wojewódzkiego. Zakwalifikowani zostają do niego wszyscy uczestnicy, którzy przesłali swoje zgłoszenia na Turniej Międzypowiatowy oraz uczestnicy z powiatów, w których miały odbyć się eliminacje powiatowe.

Termin Turnieju Wojewódzkiego został zmieniony z 18 i 19 maja na 14 i 15 czerwca 2021 r.  Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 w Centrum Kultury w Lublinie. Zmiana ta podyktowana jest znoszeniem obostrzeń epidemicznych, które zezwalają nam na organizację otwartych prezentacji dopiero po  29 maja.

Kolejność prezentacji zostanie zamieszczona kilka dni przed Turniejem na stronach internetowych organizatorów. Uczestników prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed koncertem, w którym będą występować w celu dopełnienia formalności związanych z uczestnictwem.

Informujemy, że w związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych, do sali, w której będą odbywać się prezentacje konkursowe, będzie mogła wejść określona przez Organizatora liczba osób. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i widzów, Organizator poda orientacyjną godzinę przesłuchań uczestników, którzy zobowiązani są do noszenia maseczek i rękawiczek w budynku Centrum Kultury. Może wystąpić również konieczność przeprowadzenia eliminacji bez udziału publiczności. Wówczas do sali prezentacji będzie mógł wejść jedynie wykonawca.

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację, na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach dotyczących przebiegu konkursu.