Centrum Kultury przenosi swoją ofertę do sieci

Centrum Kultury w Lublinie wraca ze swoją ofertą w całości do sieci. Cały czas mamy jednak dla Was ciekawe propozycje.

Przed nami warsztaty oraz spektakle Pracowni Sztuczka, seanse w ramach Benshi, wieczory z improwizacją teatralną Poławiaczy Pereł oraz spotkania online w Księgarni Dosłownej. O wszystkim będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej w zakładce Wydarzenia oraz na FacebookuInstagramie.

Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury w Lublinie od 20.03 jest zamknięte dla publiczności.
Nieczynne są także Galeria Biała, Kawiarnia oraz Księgarnia.

Bilety zakupione przez Internet zostaną zwrócone przez Bilety24 w ciągu 14 dni. Bilety zakupione w Kasie mogą zostać zwrócone w dni otwarcia kasy.

Kasa Centrum Kultury jest czynna we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00.
tel. 81 466 61 40 W pozostałych dniach prosimy o kontakt mailowy: kasa@ck.localhost.

Dbajcie o siebie i bądźcie z nami online!