Przestrzenie Sztuki/Teatr

„Co wolność?” – nabór do projektu Daniela Adamczyka

Celem projektu jest spektakl łączący ze sobą różne dziedziny sztuki. Kluczowa będzie odpowiedź na pytania: czym jest dla Ciebie wolność? – zarówno w sztuce, jak i wolność społeczna czy kulturowa. Kim jest wolny artysta? Jak postrzegasz siebie za kilka lat, jako dojrzałego twórcę?

Projekt skierowany jest do studentów i tegorocznych absolwentów kierunków artystycznych i humanistycznych. Ale jeżeli nie studiujesz, a czujesz, że pasujesz do projektu – śmiało, zapraszamy!

Pracę zakończymy pokazem pod koniec października – ważna jest twoja dyspozycyjność do pracy i prób od połowy września do pokazu premierowego.
Szukamy tylko osób pracujących z zaangażowaniem. Do projektu teatralnego „Co wolność?” Daniela Adamczyka zapraszamy młodych twórców:

• plastyków i plastyczki
  • tancerzy i tancerki
  • aktorów i aktorki
  • scenografów i scenografki
  • performerów i performerki
  • innych dziedzin sztuki, którzy mają potrzebę wypowiedzi na tematy ważne

Projekt będzie realizowany w Centrum Kultury w Lublinie, przy wsparciu programu Przestrzenie Sztuki – Teatr.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: czytelnia.dramatu@gmail.com do 9 września lub przyjść na spotkanie w piątek 10 września na godz. 18:00 (Sala prób nr 2, Centrum Kultury w Lublinie).

Projekt jest realizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin