Zmiana limitu osób na wydarzeniach

Szanowni Państwo, w związku z obostrzeniami zapowiedzianymi przez Ministra Zdrowia, dotyczącymi liczby Widzów mogących brać udział w wydarzeniach kulturalnych (od 1 grudnia jest: 50%, od 15 grudnia: 30%), zwracamy się z prośbą do Widzów, którzy zakupili lub zakupią bilet normalny z certyfikatem COVID, o przygotowanie i okazanie certyfikatu szczepień pracownikom Centrum Kultury w Lublinie przed wejściem na wydarzenia.

Po osiągnięciu dopuszczalnego limitu Widzów możemy wpuścić na salę jedynie te osoby, które zakupiły bilet normalny z certyfikatem COVID i mogą potwierdzić to okazaniem certyfikatu. Jest to dobrowolne, jednak konieczne, aby wziąć udział w wydarzeniu.

Ograniczenie nie obowiązuje osób zaszczepionych.

Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a CK nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek sposób.

Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania powyższych obostrzeń, a równocześnie pragniemy zapewnić naszym Widzom komfort i bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji, spotkamy się na wydarzeniach w Centrum Kultury w Lublinie.