Łukasz Witt-Michałowski z Medalem Prezydenta Miasta Lublin

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk nagrodził aktorów, reżyserów oraz osoby, bez których funkcjonowanie teatru w naszym mieście nie byłoby możliwe.

Wśród wyróżnionych znalazł się między innymi tworzący w Centrum Kultury w Lublinie Łukasz Witt-Michałowski, który od 2007 roku kieruje Sceną InVitro.

Reżyser zaprasza do współpracy najciekawszych twórców młodego pokolenia: uznanych reżyserów, dramaturgów i aktorów, którzy mierzą się z nieprezentowanymi wcześniej w Polsce tekstami.

Najnowszy spektakl w reżyserii wyróżnionego Łukasza Witt-Michałowskiego to „Margules. Nieobecność”.
Sztukę zobaczymy już 2 i 3 kwietnia 2022 r. na Scenie Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie.