Zbiórka na rzecz zwierząt z Ukrainy

Razem z zespołem Karuzeli Sztuki wyciągamy pomocną łapę w kierunku czworonogów z Ukrainy, które trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Z powodu wojny cierpią również zwierzęta, które wraz z opiekunami lub bez nich zostały ewakuowane z terenów objętych działaniami zbrojnymi. Niestety nie zawsze mogą one przebywać wraz ze swoimi właścicielami w punktach noclegowych. Wiele zwierzaków trafia do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, gdzie zostają tymczasowo lub na stałe.

Zwierzęta są bezpieczne, jednak cały czas potrzebne jest jedzenie i rzeczy niezbędne do ich utrzymania. Dlatego w dniach 3-10 kwietnia w Centrum Kultury będzie trwała zbiórka na rzecz zwierząt z Ukrainy, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Do odpowiednio oznakowanych pudeł na parterze CK zbieramy:
– mokrą karmę w puszkach,
– suchą karmę,
– transportery (dla małych i dużych zwierząt),
– pojemniki na karmę i wodę (najlepiej o pojemności 1 litra).

Zbiórka prowadzona jest w godzinach otwarcia Centrum Kultury w Lublinie.