Przestrzenie Sztuki/Teatr

Premiera III cz. kryminalnego serialu teatralnego

Zapraszamy na plenerową odsłonę kolejnego odcinka teatralnego serialu kryminalnego pt. „Ryngraf”!

Spektakl powstał na podstawie opowiadania Marcina Wrońskiego „Trzej przyjaciele z budowy” według pomysłu i w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego.

Tym razem przeniesiemy się w lata 50. XX wieku, do okresu wielkiej odbudowy w Polsce. Zyga, w którego postać ponownie wciela się Przemysław Sadowski, nie jest już komisarzem policji, ale dozorcą. Jednak szantażowany przez ubeka (Mirosław Zbrojewicz) znów jest zmuszony prowadzić prywatne śledztwo. W tej intrydze towarzyszy mu Redaktor Szlachetka ze „Sztandaru Ludu” (Anna-Maria Sieklucka).

Kto i dlaczego spiskuje w budowlanym barakowozie? Zapraszamy do Wirydarza Centrum Kultury w Lublinie!

Terminy najbliższych pokazów:
9 czerwca / godz. 21:00 / Wirydarz – premiera
10 czerwca / godz. 21:00 / Wirydarz – pokaz popremierowy

Terminy kolejnych pokazów:
8 lipca / godz. 21:00
9 lipca / godz. 21:00
5 sierpnia, godz. 21:00
6 sierpnia, godz. 21:00
24 września, godz. 20:00
25 września, godz. 20:00

Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 16. roku życia.

Każda z części serialu teatralnego jest integralna.  Można oglądać je osobno, w dowolnej kolejności, gdyż nie stanowią ciągłej fabuły.