Przestrzenie Sztuki/Taniec

Wyniki Open Call na małą i dużą premierę

W ramach otwartego konkursu na “Premierę małego i dużego formatu” w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin wybrano następujące propozycje:

• Bartłomiej Juszczak – tytuł roboczy „Społeczna SPA”
  • Pamela Bosak i Agnieszka Ferenc – tytuł roboczy Ona_s

Do konkursu napłynęło 9 zgłoszeń, z czego 2 nie spełniły wymogów formalnych. Komisja nie wybrała propozycji do realizacji jako premierę dużego formatu, natomiast zostały wybrane dwie propozycje premier małego formatu. W skład komisji konkursowej weszły reprezentantki Operatora Lokalnego: Anna Kalita i Anna Żak oraz niezależne ekspertki: Anna Królica i Maria Miotk.

Projekt realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.