Sezon Lublin z CK

Od 1 maja do 31 października trwa Sezon Lublin. Centrum Kultury w Lublinie jest jednym z partnerów projektu.

Sezon Lublin to nie tylko spotkanie z historią, legendą, naturą i kulturą, ale również doświadczanie miasta poprzez dobrą i niebanalną zabawę. Oferta dedykowana mieszkańcom i turystom za sprawą swojej różnorodności pozwoli poznać Lublin od podszewki. Jeszcze do niedawna Sezon Lublin miał formułę kilkudniowej imprezy, której kalendarz wypełniony był spacerami z przewodnikiem, grami miejskimi, wypadami rowerowymi czy warsztatami. W tym roku będzie nieco inaczej!

Każdy, kto zakupi produkty lub usługi zaproponowane w akcji Sezon Lublin przez Partnerów, otrzyma naklejki. Zgromadzone na specjalnym karnecie pozwolą otrzymać tytuł Przyjaciela Lublina i gadżet miejski (10 pkt) albo tytuł Znawcy Lublina oraz gadżet miejski (25 pkt). Akcja trwa 6 miesięcy, więc każdy zdąży odkryć Lublin i sięgnąć po trofeum!

W Centrum Kultury w Lublinie funkcjonuje kategoria WIDZ.

Naklejki można zdobyć biorąc udział w biletowanych wydarzeniach w Wirydarzu. Odbiór naklejek – TYLKO w kasie Centrum Kultury w Lublinie.

Zasady przyznawania naklejek:
Naklejka może zostać przyznana po spełnieniu warunków określonych przez Państwa w deklaracji i zgodnie z regulaminem – co do zasady obowiązują następujące kryteria:

Smakosz – każde wydane 25 zł
Kustosz – zakup biletu (lub kilku biletów) za min. 25 zł
Spacerowicz – każde wydane 25 zł
Kolekcjoner – każde wydane 25 zł
Atleta – zakup biletu (lub kilku biletów) za min. 25 zł
Widz – zakup biletu (lub kilku biletów) za min. 25 zł
Przybysz – 1 osobodoba
Joker – określona aktywność w Hej!

Karnety i naklejki:
Naklejki oznaczone są odpowiednimi kolorami i opisami kategorii

Smakosz – zielony
Kustosz – czerwony
Spacerowicz – granatowy
Kolekcjoner – morski
Atleta – pomarańczowy
Widz – błękitny
Przybysz – fioletowy
Joker – różowy

Uczestnik może otrzymać naklejkę po spełnieniu warunku określonego w deklaracji (zakupie produktu/usługi). Każdy Partner dostaje zestaw karnetów. Karnet przekazuje Uczestnikowi wraz z pierwszą naklejką po spełnieniu warunku określonego w deklaracji (zakupie produktu/usługi). Jeśli Uczestnik posiada już karnet, Partner uzupełnia go naklejkami w odpowiednich polach (wg koloru i opisu kategorii) po spełnieniu warunku określonego w deklaracji (zakupie produktu/usługi)

Nagrody: