Przestrzenie Sztuki/Taniec

Wyniki open call na premierę kameralną

Centrum Kultury w Lublinie przedstawia wyniki otwartego konkursu na premierę kameralną, ogłoszonego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki / Taniec.

Konkurs ogłoszony został na realizację premiery kameralnej w terminie 9-14.10.2023 r. z pokazem premierowym w dniu 14.10.2023 r. na Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie. Do udziału w konkursie napłynęły 4 zgłoszenia z czego 1 oferta nie spełniła wymogów formalnych. W skład komisji konkursowej weszły:
– Sonia Nieśpiałowska – Owczarek – ekspertka niezależna
– Karolina Bilska – ekspert Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca
– Beata Mysiak – ekspertka Operatora lokalnego Kielecki Teatr Tańca / Centrum Kultury w Lublinie W ramach konkursu na premierę kameralną wybrano do realizacji projekt Andrzeja Molendy.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursowych naborach Programu Przestrzenie Sztuki / Taniec.

Informacje o rozwoju wszystkich projektów, które otrzymały wsparcie w ramach projektu Przestrzenie Sztuki w tym roku, dostępne będą w zakładce Aktualności.

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu Przestrzenie Sztuki Lublin jest Centrum Kultury w Lublinie.