Przestrzenie Sztuki/Taniec

Wyniki Open Call na projekt artystyczny „Art Space”

Centrum Kultury w Lublinie przedstawia wyniki otwartego konkursu na projekt artystyczny „Art Space” , ogłoszonego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki / Taniec.

W otwartym naborze na projekty „Art Space” dla twórców performatywnych z Lublina i regionu lubelskiego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki 2023 zostały wybrane do realizacji trzy z siedmiu projektów:

Aleksandra Nowakowska SPEECHLESS
Agnieszka Sikorska – DIVE IN
Filip Kijowski A peekaboo into Gravity / Zabawa w chowanego z grawitacją

W obradach Komisji uczestniczyli Gabriela Figura jako ekspert niezależny oraz Ryszard Kalinowski jako przedstawiciel Centrum Kultury w Lublinie – Operatora Przestrzenie Sztuki 2023

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursowych naborach programu Przestrzenie Sztuki / Taniec.

Informacje o rozwoju wszystkich projektów, które otrzymały wsparcie w ramach projektu Przestrzenie Sztuki w tym roku, dostępne będą w zakładce Aktualności.

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu Przestrzenie Sztuki Lublin jest Centrum Kultury w Lublinie.