Taniec

Konkurs na współorganizację warsztatów ruchowych dla grup młodzieżowych

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca mają zapraszają do udziału w konkursie na współorganizację warsztatów ruchowych dla grup młodzieżowych w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec.

Widząc dynamiczny rozwój młodych tancerzy i wzrost poziomu ich twórczości prezentowanej na licznych przeglądach tańca w województwie lubelskim dostrzegamy potrzebę podnoszenia kwalifikacji młodych tancerzy w zakresie różnorodnych aspektów tańca, w szczególności kompozycji, zdrowia i sprawności fizycznej, metod pracy w grupie lub improwizacji ruchowej. Propozycje warsztatowe powinny uwzględnić poszerzanie wiedzy młodych tancerzy o nowe, nietypowe dla nich umiejętności i techniki. W konkursie zostanie wyłonionych pięciu Wnioskodawców, którzy na terenie województwa lubelskiego zaproponują współorganizację warsztatów dla grup młodzieżowych z wybranym przez siebie pedagogiem w okresie 15 września–17 listopada 2024.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie od 20 czerwca–18 sierpnia 2024.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU NA WSPÓŁORGANIZACJĘ WARSZTATÓW RUCHOWYCH

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury w Lublinie www.ck.lublin.pl, a także na profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie, Lubelskiego Teatru Tańca do dnia 27 sierpnia 2024.