Przestrzenie Sztuki/Taniec

Wyniki open call na premierę dużego formatu

Centrum Kultury w Lublinie przedstawia wyniki otwartego konkursu, na „Premierę dużego formatu” ogłoszonego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki Taniec.

Do udziału w naborze wpłynęły 4 zgłoszenia, z czego 3 oferty spełniły wymogi formalne.

Komisja w dniu 12.07.2024 roku w składzie:
– Monika Sobota – ekspertka niezależna
– Magdalena Zalipska – ekspert Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca
– Ryszard Kalinowski – ekspert Operatora lokalnego Centrum Kultury w Lublinie,

postanowiła wybrać do realizacji propozycję Stefano Silvino „FASHION BEACH”.
Premiera odbędzie się na dużej scenie Centrum Kultury w Lublinie 22 września 2024 roku.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursowych naborach Programu Przestrzenie Sztuki –Taniec 2024-25 zarówno w Lublinie, jak i u innych Operatorów Programu.

Program Przestrzenie Sztuki – Taniec jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.