Przestrzenie Sztuki/Taniec

Wyniki open call na premierę kameralną solo/duet

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca przedstawiają wyniki otwartego konkursu na premierę kameralną solo/duet, ogłoszonego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki – Taniec.

Do udziału w konkursie napłynęło 11 zgłoszeń i 10 ofert spełniło wymogi formalne. W skład komisji konkursowej weszli:
– Paweł Łyskawa – ekspert niezależny
– Maria Opałka – ekspertka Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca
– Beata Mysiak – ekspertka Operatora lokalnego Centrum Kultury w Lublinie

W ramach konkursu do realizacji została wybrana aplikacja zgłoszona przez Martynę Dyląg. Na premierę spektaklu „Moja przyjemność leży na końcu języka” zapraszamy 13 października 2024 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursowych naborach Programu Przestrzenie Sztuki – Taniec.

Informacje o rozwoju wszystkich projektów, które otrzymały wsparcie w ramach projektu Przestrzenie Sztuki w tym roku, dostępne będą na tej stronie w zakładce Aktualności.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.