Edukacja/Muzyka/Teatr

Wyróżnienia dla pracowników Centrum Kultury

Wydarzenia  organizowane w ramach jubileuszu Lubelskiego Salonu Artystycznego stały się okazją do podkreślenia wkładu w rozwój lokalnej kultury.

22 listopada, Prezydent Lublina dr Krzysztof Żuk, wręczył p. Irenie Beacie Michałkiewicz medal 700-lecia miasta. To nie jedyne wyróżnienia, jakie otrzymali pracownicy Centrum Kultury w mijającym miesiącu.

18 listopada, Po występie legendarnego Batsheva DC, w podziękowaniu za wieloletnią, pełną sukcesów pracę na rzecz rozwoju tańca w Lublinie; Lubelski Teatr Tańca, jego założycielka Hanna Strzemiecka oraz kierownik Ryszard Kalinowski zostali nagrodzeni medalami 700-lecia. Pozostali członkowie zespołu – Anna Kalita, Wojciech Kaproń, Konrad Kurowski, Beata Mysiak i Anna Żak otrzymali medale Prezydenta Miasta Lublin.

12 listopada, podczas Koncertu Galowego Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego medalami 700-lecia zostały nagrodzone p. Anna Krawczyk oraz p. Małgorzata Kobus z Działu Edukacji Kulturalnej.