Taniec/Warsztaty

Kompozycja pamięci

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty z Maciejem Kuźmińskim. Uczestnicy poznają metodę kompozycji, którą wykorzystał podczas pracy nad spektaklem Archipelag.

Każdy uczestnik sięgnie do własnych, autentycznych wspomnień, by następnie przełożyć je na ruch i kompozycję własnej etiudy ruchowej. Obraz, zapach, aura i ruch zawarte we wspomnieniach staną się budulcem, nadając nawet najmniejszemu gestowi głębszy sens, wyznaczając intencję i rytm.
Warsztaty odbędą się w piątek 16 lutego w Sali Prób Centrum Kultury w godz. 19:00 – 21:00. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku. Doświadczenie taneczne nie jest wymagane. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Opłata: 40 / 35 zł  (dla uczestników zajęć Centrum Ruchu)
zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: warsztaty.taniec@ck.localhost. Informacja o dostępności miejsc, szczegóły: 81 466 61 46

Spektakl Archipelag zobaczymy w lutym w Centrum Kultury w ramach Polskiej Sieci Tańca.