19:00 - 09.03.2018 - Sala prób nr 1 - 10 zł - więcej

19:00 - 09.03.2018 - 10 zł - więcej

Zabierzemy dzieci do krainy pełnej baśni, która przypomni magiczny świat Narnii i to, co kryje się po drugiej stronie lustra i w norze białego królika, za którym goniła pewna Alicja.

To specjalnie zaaranżowana przestrzeń dla dzieci, wypełniona obrazami, instalacjami i fragmentami różnych historii, ukrytymi w starych walizkach, książkach i meblach. Podczas warsztatów zaprosimy uczestników do odkrywania kolejnych części przygotowanej wcześniej historii oraz do związanych z nimi zadań twórczych. „Pokój pełen baśni” to kontynuacja wystawy „Podróż do wnętrza obrazu”, która rozwinie nowe wątki i ukaże swój niesamowity wizualno-narracyjny potencjał. Zajęcia edukacyjne odbywają się podczas spektakli w marcu w Centrum Kultury, dedykowane są również grupom otwartym oraz zorganizowanym grupom przedszkolnym i szkolnym.

prowadzenie: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska

Sala prób nr 1