Dobra nauka, reż. Gu Yu (Francja) 2017, 30 min
Zbliżają się egzaminy końcowe. Peipei, opuszczona przez rodziców, gnębiona przez nauczycieli i innych uczniów, chce dostać się się na studia artystyczne. Nie umie jednak podporządkować się zasadom instytucji.
Tryb wyciszenia, reż. Lena Lanskih (Rosja) 2017, 18 min – polska premiera
Nastolatka pogardzana przez rówieśników chce w końcu stać się kobietą. Jest w stanie wiele poświęcić, by spełnić swoje marzenie.
Superpower Girl, reż. Soo-Young Kim (Korea Płd.) 2017, 24 min – polska premiera
Mina jest najlepsza w klasie, w centrum uwagi wszystkich. Juri to jej kompletne przeciwieństwo. Pewnego dnia Mina nie może zamknąć powiek, a Juri odkrywa w sobie super-moce.
Aquathlon, reż. Alexey Shabarov (Rosja) 2017, 16 min – polska premiera
Matka zapisuje swojego syna na nietypowe lekcje pływania. Po pierwszych zajęciach nastolatek postanawia sprzeciwić się apodyktycznemu trenerowi. Film prezentowany m.in. na MFFK w Clermont-Ferrand.
Ceny biletów
Kasa Centrum Kultury
Aktualne godziny pracy kasy znajdują się w zakładce Kontakt.
tel: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209
Kontakt mailowy:
kasa@ck.lublin.pl
Bilety dostępne także online
Miejsce
Kontakt
e-mail: kinoteatr@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 21