Zmiana godzin pracy kasy od 20 października

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 20.10.2020 do odwołania kasa Centrum Kultury w Lublinie będzie czynna w godz. 12.00-14.00 i na godzinę przed biletowanym wydarzeniem.
Zachęcamy do zakupu biletów online pod adresem https://cklublin.bilety24.pl/
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi i Organizacji Widzą w kwestii programu lub zwrotu kosztów zakupionych już biletów od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-17.00 pod numerem telefonu: 81 466 61 40 lub drogą mailową pod adresem kasa@ck.localhost

Zrobimy wszystko, abyście czuli się bezpiecznie, korzystając z kultury. W wydarzeniach zaplanowanych w naszych salach weźmie udział tylko 25% widowni.
Nadal prosimy was o zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego, zdezynfekowanie rąk oraz wypełnienie niezbędnej dokumentacji przed wejściem na salę. O ewentualnych zmianach w repertuarze będziemy informowali na naszych stronach i profilu na FB. Do zobaczenia w Centrum Kultury w Lublinie.