Dla Dzieci/Teatr

Gramy! Rozkręcamy lubelską kulturę

Miasto Lublin i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na 2 dni wydarzeń plenerowych na żywo na placu Litewskim!

W dniach 15-16 maja ponownie spotkamy się na placu Litewskim.

Sobota to pokaz komedii improwizowanej w wykonaniu Poławiaczy Pereł oraz wsytęp trzech niezwykłych artystów w swoim nowym projekcie Bajki o dorosłych. Zobaczymy też niepowtarzalne widowisko Fundacji Sztukmistrze, na które złożą się etiudy z wykorzystaniem elementów akrobatyki i ekwilibrystyki.

Na niedzielne popołudnie Pracownia Sztuczka przygotowała dla najmłodszych widzów spektakl z muzyką na żywo zatytułowany „Wio!Sny”. W teatralno-muzyczną podróż po najpiękniejszych momentach z polskiej estrady zabiorą widzów aktor Teatru Muzycznego w Lublinie Patrycjusz Sokołowski i jego akompaniator Gabriel Menet. Z kolei Łukasz Jemioła opowie poruszające historie, wykorzystując standardy muzyki lat 20. i 30.

Zobacz pełny program weekendu

Wydarzenia są organizowane i realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami ogólnymi, w tym: Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Kulturowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapraszamy do zajmowania miejsc siedzących i zachowywania dystansu.