Konfrontacje

22:00 - 15.10.2021 - Piwnice CK - wejście 10 zł - więcej
Konfrontacje

22:00 - 15.10.2021 - wejście 10 zł - więcej

Z przyczyn niezależnych od organizatora wydarzenie zostało odwołane.

Na zakończenie festiwalu, ze swoim DJ-set’em wystąpi gwiazda kijowskiej sceny klubowej — Daria Kolosova. Tego samego wieczoru wystąpi również Daisy Cutter — warszawska DJ-ka, z wykształcenia klasyczna pianistka, historyczka sztuki, kuratorka wystaw.

Daria Kolosova – ukraińska DJ, pochodząca z regionu Donbasu. Wwieku 28 lat jest jedną z czołowych postaci kijowskiej sceny techno regularnie grającą w europejskich klubach i na festiwalach

Daria Kolosova nie ogranicza się do jednego konkretnego stylu. Potrafi niezwykle zgrabnie poruszać się między utworami różnych gatunków muzyki elektronicznej i łączyć je ze sobą. Tak, aby stworzyć coś własnego. W przeszłości Ukrainka znana była pod pseudonimem Dar.key grając muzykę skupioną wokół elektro czy typowego techno 4×4.

Daisy Cutter –
DJ-ka, historyczka sztuki, kuratorka wystaw. Z wykształcenia klasyczna pianistka. Interesuje się współczesnym performansem, tańcem i choreografią społeczną, które aktualnie bada w magisterce na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP w Warszawie. Współtworzy kolektyw FLAUTA, organizujący imprezy benefitowe, z których dochód przeznaczany jest na wsparcie osób z doświadczeniem uchodźczym. Współzałożycielka Radia Kapitał.

Kosma – Swoje początki miał w lubelskim klubie Soundbar od 2011 roku, gdzie poznawał muzyke oraz środowisko związane z muzyką elektroniczną. Następny etap zaczął się około roku później gdy zaczął swoją przygode z klubem Dom Kultury w którym jest rezydentem.

Pełny program Klubu Festiwalowego Konfrontacji znajdziesz tutaj.

Sponsorem Klubu Festiwalowego i 26. edycji Festiwalu Konfrontacje Teatralne jest Browar Tenczynek.

wejście 10 zł

Piwnice CK