Centralna FM

20:00 - 20.05.2022 - Wirydarz - wstęp wolny - więcej
Centralna FM

20:00 - 20.05.2022 - wstęp wolny - więcej

Friki Dadi & Żulik od kilkunastu lat prezentują muzykę z winyli, które kolekcjonują jeszcze dłużej.

Oprócz muzyki, ważna jest dla nich treść. Pozytywne wartości i bunt przeciw wszechobecnemu zepsuciu społeczeństwa wyrażają m.in. dźwiękami muzyki Roots Reggae, którą zaprezentują na najbliższym spotkaniu (chociaż w ich dyskografii nie brakuje hip hop, trip hop, dub, jungle, dancehall, ragga etc. ale to innym razem…). Organizują i zasilają imprezy w różnych stronach Polski, zrzeszeni w PLC Sound System (Pussy Lovers Cru), posiadają potężny, wzorowany na jamajskich sound system, który mógłby zwalić nam dach na głowę, ale nie o to chodzi, każdy i tak ma już dużo na głowie… więc to również innym razem.

Przed kolejną odsłoną Centralna Fm zapraszamy na wernisaż nowej wystawy w Galerii Białej – „art. dekoracyjne”

www.mixcloud.com/kidbuttons
www.facebook.com/uszyduszy