Centralny Plac Zabaw

Potyczki poetyckie z muzyką na żywo

17:00 - 28.08.2022 - Dom Kultury LSM - wstęp wolny / zgłoszenia dla występujących - więcej
Centralny Plac Zabaw

17:00 - 28.08.2022 - wstęp wolny / zgłoszenia dla występujących - więcej

Muzyczno-poetyckie spotkanie z Turniejem Jednego Wiersza im. Hanssena. Zapraszamy do wzięcia udziału każdego, kto zna się choć trochę z Eutrepe, czyli muzą poezji lirycznej.

Do zdobycia – oprócz sławy i chwały – symboliczne nagrody pieniężne. Prezentacje odbędą się w połączeniu z występami muzycznymi.
Osoby zainteresowane wystąpieniem prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego wiersz oraz imię i nazwisko lub pseudonim autora na adres: ksiegarnia@ck.lublin.pl W niedzielę w ramach muzyczno-poetyckiego spotkania zagrają na żywo: Kozak / Strzempa / Nowak Trio w składzie: akordeon – Karol Kozak, syntezator – Mateusz Roger Strzempa, perkusja- Paweł Nowak Artyści działajacy na codzień w różnych formacjach prezentujący muzyke jazzową. Występują na Lubelskiej oraz Warszawskiej scenie muzycznej. Łączy ich świat dźwięków i miłość do wspólnego jamowania oraz koncertowania. Tego wieczora będą mogli Państwo usłyszeć wiele klasycznych i pięknych standardów jazzowych stanowiących filary muzyki swingowej.

Zapraszamy!

wstęp wolny / zgłoszenia dla występujących

Dom Kultury LSM

Arkadiusz Kaźmierak