Edukacja/Wizualne

Dialog 5 zmysłów – warsztaty o sztuce

To cykl zajęć o charakterze artystycznym i relaksacyjnym, podczas których rozmawiamy o sztuce, rozbudzamy kreatywność oraz wyzwalamy twórczą ekspresję poprzez ruch. Trwają zapisy!

Warsztaty łączą rozmowy o zagadnieniach obecnych w świecie sztuki i kultury z działaniem artystycznym związanym z naturą, recyklingiem czy współczesnymi technikami twórczymi. Pracy kreatywnej towarzyszą ćwiczenia oddechowe oraz ruchowe. Warsztaty mają charakter integracyjny, budują więzi społeczne wśród młodych osób.

Cykliczne warsztaty dla młodzieży (grupy zorganizowane).
Cykl będzie miał II odsłony, pierwszą od marca do czerwca, drugą od września do grudnia.
Warsztaty dostosowane dla młodzieży z niepełnosprawnością wzroku, niepełnosprawnością ruchową oraz niepełnosprawnością intelektualną.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zapisy i informacje pod adresem: karuzela.sztuki@op.pl

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem program jest Centrum Kultury w Lublinie.