Noc Kultury

21:00 - 03.06.2023 - Wirydarz - 40/50 zł - od 21:00 tylko na bramce - więcej
Noc Kultury

21:00 - 03.06.2023 - 40/50 zł - od 21:00 tylko na bramce - więcej

W godzinach 19:00 – 21:00 zapraszamy na zwiedzanie instalacji autorstwa Danse Macabre, Pszczoła UV i String Art SKI pt. „Fluorescencyjna Dżungla”. Zwiedzanie instalacji jest bezpłatne.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Danse Macabre „Pod chmurką”.

Tym razem, w myśl naszego motto „Nie ma, że za grubo”, szykujemy dla Was najgrubszą elektroniczną imprezę, jaką Lublin widział w ostatnich latach. To będzie prawdziwe święto muzyki elektronicznej! W podróż przez rozmaite gatunki muzyki elektronicznej zabiorą nas przedstawiciele polskiej sceny – CJ Art, Havaya, Mazi, VHT, Mitra i ojciec założyciel Danse Macabre – Nectar.

Sferą wizualną wydarzenia zajmą się mistrzowie w swoim fachu – Pszczoła UV i String Art SKI. Wspólnymi siłami na tę jedną noc zamienimy Wirydarz w kosmiczną, fluorescencyjną, świetlistą dżunglę. Będzie to unikalna, bajkowa instalacja w samym sercu Lublina. O wrażenia dźwiękowe zatroszczy się dobrze już znany i lubiany soundsystem Lambda Labs.

Nazywamy się Danse Macabre, bo nasze imprezy są miejscem dla wszystkich – tak jak ten alegoryczny taniec śmierci. Chcemy, by na parkiecie ludzie się jednoczyli, poruszani wspólnym bodźcem – muzyką. Bez względu na płeć, wiek, status materialny czy kolor skóry. Tworzymy bezpieczną i tolerancyjną imprezową przestrzeń, wolną od nękania, dyskryminacji czy rasizmu. Nasze imprezy są miejscem, gdzie wszyscy są mile widziani i mogą czuć się bezpiecznie.

40/50 zł - od 21:00 tylko na bramce

Bilety:

Od 19:00 do 21:00 zwiedzanie instalacji jest darmowe.
O godz. 21:00 rozpocznie się impreza biletowana.
Bilety do kupienia tylko na bramce przy wejściu.

Wirydarz

03-06-2023 - 40/50 zł - od 21:00 tylko na bramce - więcej