Festiwal Teatrów Improwizowanych

Festiwal Teatrów Improwizowanych

21:00 - 22.10.2023 - 20 zł - więcej
Kup bilet

Ten spektakl to wyjątkowe połączenie talentu aktorów improwizujących i gościnnego występu jednego z najwybitniejszych muzyków trębaczy naszych czasów.

Aktorzy improwizują na scenie, tworząc unikalne historie, postacie i sytuacje, które rozwijają się na podstawie sugestii od publiczności. Każda scena to nieprzewidywalna podróż przez świat teatru improwizowanego, pełna śmiechu, emocji i niespodzianek. Na scenie gościnnie pojawi się wybitny trębacz, który swoją muzyką dodaje dodatkowej głębi i emocji do spektaklu. Jego improwizowane dźwięki trąbki doskonale komponują się z teatralnymi improwizacjami, tworząc niepowtarzalną atmosferę i podkreślając dramaturgię akcji. To spotkanie dwóch światów sztuki, które wzajemnie się inspirują i współtworzą niezapomnianą widowiskową mieszankę. To wieczór, który obudzi w Was pasję do muzyki i improwizacji, zostawiając niezatarty ślad w sercach widzów. Nie przegapcie tej magicznej kolaboracji!

Gość specjalny: Tadeusz Kulas, wybitny polski trębacz. Gra z zespołami Raz Dwa Trzy, czy JazzBlaster. Miłośnik muzyki i dobrego brzmienia. Potrafi z trąbki wydobyć dźwięki, których wcześniej się nie słyszało.

Skład zespołu:
Adam Organista – aktor improwizator
Kacper Kubiec – aktor Teatru im. H.Ch. Andersena
Bogusław Byrski – aktor i reżyser
Tadeusz Kulas – muzyk

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Więcej informacji o kolejnych pokazach w ramach Festiwalu Teatrów Improwizowanych znajduje się TUTAJ

Wydarzenie powstało w ramach otwartego naboru Przestrzeni Sztuki Teatr.
Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Dom Kultury LSM

Dział Promocji